14 липня 2017

ВИХОДЯТЬ НА ПОЛЕ ВЕТЕРАНИ І ПЕРЕМАГАЮТЬ

Футбол – пристрасть на все життя. Це на перший погляд здається, що бігаючи за м’ячем, чоловіки відривають себе від телевізорів і диванів, тримають себе у задовільній спортивній формі. Насправді, футбол для частини чоловіків – це спосіб життя і мислення, це радість руху і чесної перемоги, це бажане спілкування і відчуття товариського плеча. Цими принципами керуються і наші обухівські ветерани футболу, які десятки років бігають за м’ячем і вже не можуть не бігати за ним. А рушієм у спорті є змагання. Тому, як повітря, навіть ветеранам потрібна змагальність, тобто участь у турнірах. 

Кілька років поспіль беруть участь обухівські ветерани футболу ФК «Обухів» у футбольному турнірі, що проходить в Лазурному Херсонської області. Минулого року вони  вибороли в ньому третє місце. Цього року турнір у Лазурному був присвячений пам’яті загиблих в АТО воїнів. Обухівці дуже прагнули взяти в ньому участь, адже в молодіжному складі команди грав випускник школи ім.. А.Малишка Кирило Забєлін, який добровольцем пішов на фронт, був розвідником-кулеметником 24-ої окремої механізованої бригади і загинув на Луганщині 15 червня 2015 року.  Зараз у складі команди грають колишні воїни АТО Сергій Казаєв, Юрій Тищенко, Олександр Бишивець, Олег Довгалюк і Олег Панченко, який нещодавно підписав контракт і знову вирушив виконувати громадянський обов’язок захищати країну. Участь у турнірі гальмувалася звичною проблемою – відсутністю коштів на поїздку. Часу на їх пошуки залишалося все менше. Поїздка зривалася. І знову, як і минулого року, руку допомоги подала Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» (Голова правління Ігор Васильович Лавренюк). Завдяки зацікавленому ставленню до ветеранського футболу збоку цієї Громадської Організації обухівці змогли відбути на турнір. Але, перш ніж взяти участь у змаганні, обухівські футболісти заїхали до міста Берислава на Херсонщині, де спочиває їх футбольний побратим Кирило Забєлін і вшанували його пам’ять.

Підсумком участі ФК «Обухів» у турнірі в Лазурному стало почесне друге місце і задоволення від спілкування з колегами по спорту з інших куточків України.

До речі зазначити, що члени ФК «Обухів» представляють Київщину на Першості України з футболу серед учасників АТО. Побажаємо нашим землякам, вірним футболу і його традиціям, нових перемог. 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм