31 липня 2017

Медики отримали необхідний пристрый вже через тиждень після розмови з І. В. Лавренюком

У попередньому випуску газети ми інформували читачів про зустрічі членів Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» на чолі з Головою Правління І.В. Лавренюком з медиками Обухова. Привітавши їх з професійним днем, Ігор Васильович у безпосередньому спілкуванні з працівниками лікарень, поліклінік, амбулаторій вияснив їх насущні проблеми, які заважають продуктивній роботі персоналу.  Наприклад, до Ігоря Васильовича звернулися лікарі-гінекологи райлікарні, які не могли повноцінно лікувати пацієнтів жіночої консультації через вихід з ладу пристрою безперебійного живлення апарату УЗД. А в стоматологічній поліклініці через відключення газу не було гарячої води для миття інструментів. Зрозуміло, що обмежений бюджет лікувальних закладів і цілий ряд інших причин не дозволяють оперативно реагувати на ці проблеми.

 Тому Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»  взяла на себе вирішення цих питань. Вже через тиждень необхідний пристрій для УЗД було передано гінекологічному відділенню райлікарні. Вдячність Громадській Організації у присутності колективу висловили завідуюча жіночою консультацією Ірина Володимирівна Колесник, завідуючий поліклінікою Михайло Петрович Шикирявий. «Подарований пристрій сучасний і якісний – такий, як ми просили. Ми дуже задоволені подарунком, бо тепер можемо обслуговувати пацієнтів безперешкодно»  -  зауважила Ірина Володимирівна.

А колективу стоматологічної поліклініки на чолі з головним лікарем Людмилою Олександрівною Адамовою Ігор Васильович передав два електричні водонагрівачі. Як розповідає головна медсестра стоматполіклініки Любов Василівна Кабанець, прилади дуже зручні, нагрівають воду миттєво і працівники лабораторії миють інструменти й інше начиння теплою, а не крижаною водою, як це було раніше.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм