02 серпня 2017

ХРАМ НА СЛАВУ БОЖУ І ДЛЯ БЛАГА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Споконвіку зводили наші предки храми неземної краси для того, щоб після трудів праведних зібратися разом і соборною молитвою подякувати Всевишньому за його милість, уклінно попросити гарного врожаю і родинного благополуччя.  Для спорудження храмів кликали найвидатніших майстрів, які, отримавши благословення на Божу справу, бралися за роботу. Долучитися до зведення храму мав за честь кожен християнин: хто коштами, хто безпосередньою участю в будівництві, хто моральною підтримкою. На цих же засадах споруджуються храми, церкви, каплиці і по сьогодні. Загальновідомо, як після утвердження незалежності України відновлювалися сотні храмів, зруйнованих атеїстичною радянською владою. Кошти на цю благородну і патріотичну справу надавали переважно закордонні українці-меценати. За роки незалежності розвинувся власний бізнес, стали на ноги вітчизняні підприємства. Їх засновники, хто мислив по-державницьки,  розуміли, що побудувати міцну державу можна лише на міцних духовних підвалинах. Тому такі підприємці все сміливіше стали допомагати християнським громадам  у спорудженні храмів.

Своя історія спорудження приміщення храму з допомогою благодійників і в Хресто-Воздвиженської громади УПЦ, що на Антенному полі. Спочатку їй активно допомагав колектив картонно-паперового комбінату.

А п’ять років тому проблемами спорудження храму зацікавився обухівський підприємець та меценат Василь Васильович Скарлат:

  • Коли ми почали співпрацювати з Василем Васильовичем, на той час ми встигли звести лише півстіни, - розповідає настоятель громади о.Андрій Брега. – Професійно і відповідально взявся Василь Васильович за продовження будівництва. Він проникся усіма аспектами  складного будівництва, а для себе ми відкрили в ньому порядну і високодуховну людину.  Ми вдячні йому і Богу ще й за те, що вслід за ним до благодійної допомоги нам долучився і його партнер Ігор Васильович Лавренюк. Про потреби нашої громади вони знають не тільки від мене, як настоятеля. Безпосередні зустрічі з громадою дають їм повне уявлення і про будівничі справи, і про особисті проблеми наших прихожан. Ці два благодійники не залишають їх поза увагою. З кожним днем все чіткіших форм, все кращого вигляду набуває наш храм. І у своїх молитовних зверненнях до Бога ми дякуємо за цих людей, молимося за їх родини, за всю обухівську громаду. За такий безцінний внесок Василя Васильовича й Ігоря Васильовича у спорудження нашого храму у 2015 році їх обох було відзначено  церковним орденом Андрія Первозванного. Але найвищою нагородою їм нехай буде наша щира вдячність. Нехай цим людям Господь допомагає в усіх справах, а наш храм буде завершено на славу Божу, де ми будемо звершувати молитву за мир на українській землі, за утвердження української держави.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм