07 серпня 2017

НЕЗАБАРОМ – ДРУГИЙ ДИТЯЧИЙ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС «ПОБАЧИТИ СВІТ ОЧИМА ДИТИНИ»

Помітним явищем у літературно-мистецькому житті нашого міста стало започаткування і проведення Першого дитячого конкурсу «Побачити світ очима дитини». Він спонукав обухівських дітей не тільки взятися за перо і пензля (багато з них змалечку дружать з ними) , а й спробувати позмагатися за право бути цікавішим, оригінальнішим, дотепнішим. Результати конкурсу не розчарували ні його організаторів, ні учасників. Вихід яскравого альбому, урочисте нагородження переможців і відзначених, без сумніву, залишиться у їх пам’яті назавжди. А ідея благодійного аукціону дитячих творів, народжена і реалізована в Обухові  ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», була підхоплена в інших куточках України і успішно продовжена.

З початком нового навчального року розпочнеться перший етап Другого дитячого конкурсу «Побачити світ очима дитини». Він покличе до творчості дітей різного віку. Нагадуємо, що літературні і художні твори оцінюватимуться у трьох вікових категоріях. 

А своїми враження від участі у Першому конкурсі ділиться його переможниця Вікторія ВЯЛКОВА, отримала перше місце в літературному етапі конкурсу у старшій віковій категорії, авторка фантастичного твору «Гармоніка».

"Я люблю українську мову і літературу,  багато читаю, мені дуже подобається писати твори. Теми народжуються самі собою, виникають різні асоціації. Люблю спілкуватися з людьми, враження від цього теж впливає на мої творчі вправляння. Особливо корисне спілкування зі своїми ровесниками, для яких теж небайдужа творчість. Наприклад, серед переможців конкурсу – і Аня Штефан, з якою я добре знайома. Я заохотила до участі у конкурсі і свою однокласницю Яну Завгородню, вона створила дуже цікаву ілюстрацію до мого твору і посіла в ньому третє місце. Цей літературно-художній конкурс – це реальна можливість для кожної дитини чи підлітка перевірити себе на спроможність наполегливо працювати, шукати свої способи самовираження, не відступати перед труднощами, не боятися починати ще і ще. Як показали результати конкурсу, творчі зусилля ніколи не бувають марними, вони обов’язково приносять плоди. Тож велика вдячність організаторам конкурсу і перемоги тим, хто торуватиме свій шлях до вершин творчості."

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм