15 августа 2017

ЛАНДШАФНИЙ ПАРК БУКИ: РУКОТВОРНА КРАСА, ДОСТУПНА ВСІ

 Любов доЛАНДШАФНИЙ ПАРК БУКИ: РУКОТВОРНА КРАСА, ДОСТУПНА ВСІМ Батьківщини починається з любові до рідного краю. Цю істину підтверджують і члени Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», які тільки цього сезону здійснили чотири поїздки в цікаві куточки Київщини та за її межі. Обухівці познайомилися з могутніми експонатами столичного музею авіації, потім любувалися вінницькими співаючими фонтанами, відкрили для себе одну з перлин Шевченкового краю – місто Черкаси (про це читайте окремий матеріал), а остання поїздка – це чарівний і неповторний ландшафтний парк в селі Буки Сквирського району. Майже усі учасники подорожі і не підозрювали, яка рукотворна краса знаходиться поруч з нами. Часи пишних Бердяєвсько-Горчакових маєтків, на жаль, давно пішли у небуття, а за приклад колишньої слави вишуканих парків нам служила тільки Уманська Софіївка. Тому ландшафний комплекс у Буках перевершив усі сподівання подорожуючих – не тільки неймовірною красою, а й тим, що вона доступна всім.

Парк заснований 1996 року. Місцевий підприємець Іван Суслов викупив 2,7 гектара землі, яка була під звалищем. За кілька років він тут розбудував не тільки маєток для своїх 30 прийомних дітей, а й парк з трьома церквами, фонтаном, водоспадом, пам’ятниками, скульптурами, звіринцем. Вражає якість роботи проектантів, дизайнерів, будівельників. Уся ця краса відкрита для відвідувачів. У кожного з обухівців майже одночасно виникла думка: так повинні ставитися до рідної землі і до співгромадян усі заможні люди.

Ось діляться своїми враженнями від відвідання ландшафтного парку в Буках учасники поїздки.

Рябоконь Алла Петрівна: «Подорож видалася такою пізнавальною, цікавою і  веселою, що не вистачає слів, щоб в усій повноті про це сказати. Крім екскурсійної програми, ми ще й відпочили в прекрасному куточку природи, поспілкувалися, поспівали».

Левченко Тамара Павлівна: «Я вперше взяла участь в екскурсійній поїздці. Сама її організація бездоганно продумана і організована. Ніхто не був обійдений увагою, усе доречно і до ладу. Я знайома з роботою працівників Громадської Організації ще з проведення ними майстер-класів для молодших школярів. Вони довели, що їм під силу ще й такий – екскурсійний - напрямок роботи. Дуже задоволена поїздкою, побаченим і відчутим. Усвідомлюю, яка безмежно красива наша Україна, усі її краї».

Могутова Галина Олександрівна: «Важко висловити ті почуття, які нас переповнювали. Приємно здивована, що успішна людина-підприємець не сховала свої статки за кордоном, а вклала гроші у творення краси для всіх – для своїх прийомних дітей, для родини, для земляків, для всіх українців. Якби усі так дбали про нашу землю. Дуже вдячна Громадській Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» та особисто її керівнику Ігорю Васильовичу Лавренюку за поїздку і можливість зігріти душу спогляданням рукотворної краси».

  Записала Ірина Торощина

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм