23 августа 2017

ВСІМ СЕРЦЕМ ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ СВОЮ І ВІЧНІ МИ БУДЕМО З НЕЮ!

Наша країна, наш народ відзначає вже 26-у річницю Незалежності, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй землі. З часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції, не зазнаючи приниження і утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані народи-сусіди. Та, незважаючи ні на що, українці боролися за свою свободу.

Ці  26 років Незалежності стали випробовуванням для всіх нас, бо будувати нове не так легко. Але немає сумніву в тому, що український народ в змозі змінити життя на краще у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку пролито скільки крові наших предків. Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Як швидко він настане, залежить від нас, наскільки самовіддано ми працюватимемо на благо Батьківщини, свого міста, своєї громади.

Нехай мрія про краще життя окриляє нас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, її майбутніх поколінь. У нас для цього є всі ресурси, інтелектуальний потенціал і бажання, особливо талановиті наші діти і молодь. Від імені Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» запрошую до активної співпраці усіх обухівців у здійсненні різноманітних проектів з розбудови соціально-культурного простору нашого міста.

Вітаю зі святом і бажаю добра, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях, єдності і порозуміння в утвердженні Незалежної Соборної України!

Голова Правління

ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Ігор ЛАВРЕНЮК

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм