20 сентября 2017

«МИ ЇЇ ЧЕКАЄМО, ЧИТАЄМО І ПЕРЕЧИТУЄМО». Відгуки про газету «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

Неля Данилівна РУСАН, пенсіонерка:

Газеті «Народна Рада Обухова» нема ще і двох років, а ми до неї так звикли, що з нетерпінням чекаємо наступного номера. Тематика газети цікава і нам дуже близька. У кожному матеріалі пишеться про конкретних обухівських людей, їх непрості долі. Причому у дуже доброзичливому, навіть співчутливому тоні. Особливо цінні статті про наше минуле, адже вони не дають забути його, бо за минулим стоять наші батьки, діди і прадіди. Пам’ять про них ми повинні передати дітям і онукам. Кожен номер газети зберігаю, перечитую. Як прочитаю її, то аж легше і світліше на душі стає.

 

Ніна Петрівна МИРОНЕНКО, вчителька, вул. Яровівська:

Дуже рада, що і на Яр приносять газету. Ми її дуже чекаємо. З нетерпінням розгортаємо: а про що ще таке цікаве і рідне нам напише газета? Не обминаємо жодного матеріалу, читаємо раз і другий раз. Потім ділимося думками з сусідами, обговорюємо. Викинути газету не можна, бо написане в ній потрібно зберігати – дуже цінна інформація і про минуле, і про сьогоднішній день.

 

Валентина Адамівна КЛАДНІЦЬКА (Пилипенко), вчителька, куток Шпаківка:

Як добре, що така громадська газета є, в якій нема політики. Кожен її матеріал патріотичний.  Вона повертає нас до витоків української нації, говорить про наші національні цінності. А публікації на місцеві теми показують нам, які ми, обухівці, талановиті, багаті  душею і  вмінням. Раді кожному її номеру. Бажаємо редакції наснаги і творчих успіхів.

 

Григорій ГРИЩУК, християнський поет, с.Таценки:

 Для нас Обухів – завжди величавий.

Талантами щедра квітуча земля.

Нам рідний Обухів - зелений, яскравий –

Про це всім говорить газета твоя!

Газета для нас – як ота берегиня,

Бо чуємо голос у шумі дібров…

Тебе ми чекаєм, як Божу святиню,

В якій є надія і віра, й любов!

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм