02 октября 2017

ОБУХІВСЬКИМ ПЕДАГОГАМ СПІВАЛО ТРІО УСЛАВЛЕНИХ УКРАЇНСЬКИХ ТЕНОРІВ

      Класика для більшості пересічних громадян щось занадто високе і незрозуміле, без чого можна прожити, вдовольнившись простенькою, а то й примітивною попсою. Тому на масових заходах, особливо відкритих, під децибели звукової апаратури публіка слухає далеких від мистецтва, проте високовартісних, часто й досі російськомовних, співаків. Вибір сучасний слухач робить, на жаль, не на користь класичної музики. Проте вона живе, розвивається і розширює коло тих, хто знаходить в ній сенс і естетичну насолоду. Виявляється, не так складно стати прихильником класики. Просто її слід слухати. І вона стане другом і порадником на все життя.

      Що це справді так, переконалися організатори святкового концерту до Дня вчителя – Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», яка запросила для віншування обухівських педагогів тріо тенорів: соліста Національної опери України, народного артиста України Олександра Гурця, лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів Сергія Гурця та Івана Коренівського. Їх концерт розпочався з популярної європейської класики, яку глядачі радо пізнавали і зустрічали дружними оплесками. Коли дзвінкоголосі тенори завели українські народні пісні, то кожну з них вже закінчували під овації присутніх. І вже стоячи зал слухав піднесено-патріотичні пісні, якими улюбленці публіки завершили свій концерт.

      Між цими музичними шедеврами у виконанні уславлених тенорів слово взяв Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Ігор Васильович Лавренюк. Він найперше подякував співакам за згоду долучитися до святкового заходу, а потім привітав тих, кому був присвячений концерт – обухівських педагогів. Він зокрема сказав:

  • Ніхто не заперечить, що з учителя починаються і академіки, і бізнесмени, і митці. Саме ви, педагоги, навчили усіх нас не тільки абетці, а й правилам моралі і милосердя. Саме ви закладаєте фундамент майбутніх перемог ваших вихованців. Уклінно дякуємо учителям – ветеранам педагогічної праці за сотні і тисячі дитячих сердець, які вони зігріли своїм теплом і знаннями, яким дали путівку у велике життя. Учитель у цивілізованому суспільстві – це вільна творча особистість, яку мають поважати не тільки учні, а й держава. Учитель повинен своїм прикладом і фаховим рівнем робити суспільство кращим, вести його за собою. Бажаю вам, шановні вчителі – і теперішні, і ті, що на заслуженому відпочинку, - саме такого визнання, саме такої оцінки вашої праці і необмежених можливостей у вихованні майбутніх громадян-патріотів, у творенні нової Української держави.

        Багато хто з присутніх висловлював думку про те, наскільки ми зголодніли за класикою і яким доречним було запрошення для концерту оперних тенорів. Це підтвердив повний зал запрошених. 

          Обухівці, а кого би хотіли запросити на концерт наступного разу?

    Ірина Торощина

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм