24 жовтня 2017

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ НАТАЛІ ЛЮБИЧЕНКО СКЛИКАЛА ОБУХІВЦІВ, ЯКИМ НЕБАЙДУЖА НАША МИНУВШИНА

Остання книга письменниці Наталі Любиченко «Спогади, навіяні вітряками» сколихнула пам’ять багатьох обухівців. Після її виходу не один корінний мешканець колишнього містечка Обухова взявся досліджувати свій родовід, відкрив сімейні альбоми і по-іншому подивився на своє життя. Тому охочих висловитися з цього приводу на презентації було багато. Сама авторка розповіла про задум книги, про збір матеріалів, про щире спілкування з обухівськими старожилами, які стали співавторами видання. Поринули у свої молоді літа ветерани педагогічної праці В.А.Кладніцька (Пилипенко), К.М.Кабанець, С.В.Рогозіна, а також Євдокія Григорівна Орінчук.

Про безцінність такої краєзнавчої роботи говорили члени Національної спілки письменників України Тетяна Лемешко, Михайло Горловий, історик Надія Науменко, краєзнавець Анатолій Висота, координатор ГО «Материнське серце» Віра Іщенко, поетеса Людмила Машталер, сусідка письменниці Любов Корольова. Привітали Наталю Любиченко з творчим успіхом редактор газети «Народна Рада Обухова» Ірина Торощина, заступник Обухівського міського голови А.В.Шевченко та начальник відділу культури Т.І.Богданович. Усі виступаючі зійшлися на спільній думці, що цю дослідницьку роботу слід продовжувати і допомагатимуть письменниці у цьому не тільки корінні обухівці, а й ті, хто народився в інших місцях, але Обухів для них став рідним і дорогим. Бо попереду – другий випуск спогадів.

Презентацію супроводжувала виставка місцевих митців. Присутні познайомилися з мистецтвом заслужених майстрів народної творчості України Галини Кучер і Раїси Корякіної, писанкарки, авторки герба Обухова Ольги Кріпченко (Сак), лялькарки Світлани Біркіної, унікального майстра Миколи Майка, художників Параски Коломийко і Лариси Рябченко. Власні старожитності, колекцію родинних сорочок показала учасникам презентації Наталя Любиченко. А супроводжували щиру розмову про близьке і сокровенне юний сопілкар Роман Новохатько, композиторка Валентина Тальна та тріо викладачів Козинської школи мистецтв у складі Наталі Назарчук, Людмили Скляр та Богдани Бойко.

Ірина Торощина 

 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм