03 января 2018

ПРИЙДЕШНІЙ РІК РОЗПОЧАВ СВОЮ ХОДУ З НОВОРІЧНИХ ВИСТАВ

Щоб скоротити тривалість довгих зимових ночей, щоб наблизити народження нового сонця і повернути його на весну, талановитий український народ протягом віків випрацював цілий каскад дитячих зимових свят. Найбагатший на них останній місяць року – грудень. Тут вам і кусання калети на Андрія, і святий Миколай зі своїми подарунками під подушкою… А за ними – і до Нового року недалеко.

Тому і новорічні вистави в районному центрі культури і дозвілля розпочалися ще з середини грудня – щоб їх могли побачити усі діти міста дошкільного і молодшого шкільного віку. Готували вистави юні і дорослі артисти районного центру, їхня творчість проклала світлу стежку до сердець глядачів. А запросила обухівських дітей безкоштовно переглянути вистави Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА».

Незважаючи на деякі організаційні і погодні перепони, новорічні вистави пройшли під дружний шквал схвальних оплесків і відгуків. Великий зал районного центру не завжди міг вмістити усіх бажаючих. На замовлення «НАРОДНОЇ РАДИ ОБУХОВА» відбулося шість вистав, а переглянули їх близько 2500 дітей початкових класів з усіх міських шкіл. Організацію перегляду, підвезення дітей на Піщану взяли на себе батьківські комітети, і справилися вони з цим відповідальним завданням якнайкращим чином. Результатом задоволені і батьки, і вчителі, а особливо – діти.

Який новий рік без подарунків? Тому юні обухівські глядачі в додачу до незабутніх вражень від вистави отримали від ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» нове кольорове видання дитячих віршів Андрія Малишка «Вечори, як сиві котики» та ще й солодощі від мецената Ігоря Лавренюка.  Як висловлювалися діти і їх батьки, книжка – це найбажаніший і найдорожчий для них подарунок.

Яке враження на дітей і їх близьких родичів справили новорічні вистави від Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» висловилися батьки.

Наталія Гриценко:

«Величезне спасибі організаторам –  ГО «НАРОДНІЙ РАДІ ОБУХОВА» за новорічне свято для школяриків п’ятої школи. Усі дітки були дуже задоволені виставою і щасливі від її перегляду. Солодкі подарунки були такі привабливі, що їх діти почали відкривати ще дорогою додому. А книга сама по собі є, була і буде найкращим подарунком. Дякуємо організаторам за святковий настрій учнів 1-Є класу.

Світлана Чаплінська:

«Батьківський комітет 4-Д класу ЗОШ-3-ліцею виловлює вдячність ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА», Голові Правління Ігорю Лавренюку за позитивні враження від новорічної вистави, піднесений настрій наших дітей».

Олександра Бурда:

«Дуже вдячні усім, хто має стосунок до організації такого прекрасного новорічного свята для наших діточок! Моя дитина отримала велике задоволення і була безмежно щаслива. Ще раз величезне спасибі!»

Радісно зустрівши Новий рік, наколядувавши щастя в кожну домівку, наші діти будуть сподіватися від нього нових успіхів у навчанні, здійснення добрих справ, творчих перемог, а найголовніше – миру на українській землі.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм