01 березня 2018

РАДУЙСЯ, ОБУХІВ, НОВИЙ ХОР НАРОДИВСЯ!

Цей молодіжний хоровий колектив створився всього три місяці тому. Зібралися в ньому хлопці і дівчата, які не уявляють свого життя без співу. Це єдиний в нашому краї академічний хоровий колектив. Назвали його «UnoTre», що з італійської означає дві цифри – 1 і 3, разом – число 13. Бо за музичними канонами, співаки з тринадцяти років вже мають право співати у дорослому хорі. Ось тих, кому «за тринадцять», об’єднала навколо себе досвідчений художній керівник Анна Мельніченко. За її плечима – перемога минулого літа в міжнародному конкурсі в Італії разом з дитячим хором школи мистецтв Обухова «Золотий ключик». Вона зауважує, що в її родині не бояться числа 13, бо воно приносить удачу. Аня сподівається, що і у новонародженого дорослого хору буде щаслива доля.

Кістяком хору став ще один колектив молодої маестро – вже відомий у місті квартет «Інтермеццо» у складі Ярослави Кириченко, Оксани Голубенко, подружжя Анни та Олександра Мельніченко. У хорі співати зголосилися також хлопці і дівчата, більшість яких закінчили музичну школу, але любов до музики залишилася у них у серці назавжди. Колектив під своє крило запросило громадське об’єднання «Творча спадщина», яке очолює небайдужа до мистецтва художниця Ольга Матвійчук. За два місяці була підготовлена різдвяна програма з колядок і щедрівок. Дебют відбувся у затишній залі дитсадка «Світлячок», куди їх запросили волонтери ГО «Материнське серце» на різдвяні вечорниці під назвою «Радуйся, земле, ясен світ народився!». Незабаром хор «UnoTre» взяв участь у фестивалі «Різдвяні переспіви» в Козині. А на Тетянин день 25 січня хористи запросили своїх шанувальників до великої зали ресторану «Золотий фазан».

Концертну програму невмирущими колядками розпочав квартет «Інтермеццо». Їх естафету підхопив хор, представивши каскад різдвяних народних шедеврів.  Особливою родзинкою став виступ дитячого колективу «UnoTre Kids» («кіндери» дорослого хору), які своєю безпосередністю і завзяттям відразу підкорили слухачів. Вигуками «Браво!», «Молодці!» нагороджувався кожен твір молодого колективу, а збуджено радісна Аня пригортала до себе подаровані вдячними слухачами квіти.

Я безмежно щаслива, що наш спів подобається слухачам, - сказала вона. - А за можливість виступити перед шанувальниками хорового співу ми вдячні господині закладу «Золотий фазан» Лалі Давітідзе. Вміло вів нашу програму фахівець своєї справи Євген Гапоненко. Оживив рухами наші твори хореограф Олександр Нечитайло. Велику частину підготовки програми і її супроводу взяв на себе Олександр Мельніченко. Ми радіємо і за підростаючу зміну – наш дитячий колектив. Так сміливо і впевнено колядували Тарас і Сніжана Воробей, Софійка і Віра Коросташ, Даринка Мовчан, Оленка Фролова, Софійка Пашкевич та Ганнуся Горбатюк. Щоб і надалі радувати наших слухачів, ми будемо готувати нові програми з творів різних епох і стилів – від класики до сучасних пісень. Тож до нових зустрічей!

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм