08 березня 2018

ВІТАННЯ ДО ЖІНОЧОГО СВЯТА!

Без жінки неможливо уявити наш світ. У ній втілено найкраще, що надбало людство за тисячі років. Вона робить його добрішим, милосерднішим, красивішим. Вона – кохана і мати, дочка і сестра, вірна помічниця і натхненниця у творчості. Своє головне призначення – давати нове життя – вона наповнює любов’ю і теплом, жертовно віддаючи сім’ї і дітям свою молодість, красу і талант. Вона завжди – осереддя всіх суспільних процесів, бо відповідальна не тільки за родину, а й за країну і свій народ.

Тому даруймо нашим милим жінкам увагу, любов і квіти – щодня, не зважаючи на календар.  Зробімо їх життя світлим і щасливим, сповненим кохання та радості.

Від щирого серця вітаю всіх наших красунь і розумниць з весною, з початком розквіту всього, що є найкращого в нашому житті. Будьте щасливі в родинах, у трудових колективах, у товаристві однодумців, у нашій країні.

Ігор ЛАВРЕНЮК

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм