16 березня 2018

ІV з'їзд Громадської організації "НАРОДНА РАДА ОБУХОВА"

Шановна громада!

Дякую за підтримку і співпрацю, а також за можливість коротко проаналізувати нашу діяльність від попереднього – третього – з`їзду, який відбувся рік тому і підбити основні підсумки. Найперше зазначу, що діяльність нашої організації стає все помітнішою і значимішою, набуває все більших масштабів. Збільшується не тільки кількість заходів і проектів, а й зростає кількість їх учасників.

Як ви знаєте, основна наша увага спрямована на підростаюче покоління. Наймасовішим нашим заходом є повчальні майстер-класи, які користуються великою популярністю у школярів нашого міста. Чисельність дітей, присутніх на майстер-класах, стає все більшою. Якщо в минулому році до нас приходило майже 2 тисячі дітей, то в цьому році ця цифра сягнула двох з половиною тисяч дітей. Великим нашим здобутком є те, що на майстер-класи почали ходити з дітьми не лише вчителі, а й батьки. Це дуже приємно, що батьки цікавляться, чим займаються їхні діти і разом з ними прагнуть долучитися до чогось нового і прогресивного. Дуже тішить, що дітки виростають на наших очах. Коли ми починали практикувати проведення майстер-класів, то деякі з них були в першому  класі. Зараз ці діти вже в четвертому класі, вони справніші, розумніші.  Ось нещодавно у нас завершилися традиційні  весняні майстер-класи, на яких діти власноруч готували подарунки для своїх мам – ведмедиків з полотенець.

На Новий рік Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» запросила обухівський дітей не лише безкоштовно переглянути виставу, а й взяти в ній участь. Готували вистави юні і дорослі артисти районного центру культури і дозвілля, їхня творчість проклала світлу стежку до сердець глядачів. Діти отримали задоволення від захоплюючої вистави і солодких подарунків. А ще кожному в руки потрапила унікальна книжечка дитячих віршів Андрія Малишка «Вечори, як сиві котики», яка побачила світ до 105-річниці з дня народження нашого поета-земляка завдяки фінансовій підтримці нашої організації. Це стало ще одним підтвердженням, що книга сама по собі є, була і буде найкращим подарунком. Зазначу, що дитячі вірші поета окремою збіркою з часів незалежності України не виходили друком. Колективна кропітка робота над виданням увінчалася успіхом – книга вдалася яскравою і привабливою.

Помітним явищем у літературно-мистецькому житті нашого міста стало започаткування і проведення щорічного Конкурсу «Побачити світ очима дитини». Він спонукав обухівських дітей не тільки взятися за перо і пензля, а й спробувати позмагатися за право бути цікавішим, оригінальнішим, дотепнішим. Результати Конкурсу не розчарували ні організаторів, ні учасників. Вихід яскравого альбому, урочисте нагородження переможців та відзначених, без сумніву, залишиться у їх пам’яті назавжди. Наразі триває завершальний етап другого Конкурсу і всіх запрошуємо на церемонію нагородження переможців конкурсу та презентацію третього видання книги «Обухівський ярмарок народної творчості», яка відбудеться у квітні в цьому ж залі.

Цікавий факт, що попередні два видання «Обухівський ярмарок народної творчості» вже другий рік поспіль були номінантом на здобуття премії Президента України "Українська книжка року" за 2016 і 2017  рік.

Громадська організація «Народна Рада Обухова» бере активну участь і в спортивному житті молоді нашого міста. Наприклад, співпраця з  спортклубом (Power Hulk), дає можливість дітям з малозабезпечених сімей безкоштовно займатися у цьому клубі, а старшим спортсменам – здобувати перемоги на міжнародних змаганнях.

Минулого року реалізувався новий і цікавий проект разом з танцювальним клубом сучасного вуличного танцю «Андеграунд». Молоді люди провели звітний концерт свого колективу, який зарядив усіх творчою енергією. З ініціативи клубу і за підтримки громадської організації було проведено міжнародний фестиваль сучасного вуличного танцю. Фестиваль відбувся в Обухові вперше. Подібні масові танцювальні змагання відбуваються в Україні тільки у великих міста і не так часто.

Як ви може вже помітили, Громадська Організація «Народна Рада Обухова» завжди підтримує цікаві проекти творчих людей міста. Яскравий і неповторний мистецький захід до 105-річниці Андрія Малишка провели музей-садиба Андрія Малишка спільно з Громадською Організацією «Народна Рада Обухова». Була організована виставка народного традиційного одягу з приватних колекцій, фотозвіт про пересувну виставку літературно-мистецького проекту «Рушники Малишкового краю», який більше року подорожує культурно-освітніми закладами Києва, області та України. А концертна частина свята так здивувала і порадувала присутніх, що їх емоціям не було меж – кожен номер супроводжувався тривалими оплесками та оваціями. Пісні відомого ансамблю «Дніпро» перепліталися з показом місцевого традиційного одягу. На сцені дефілювали у барвистих народних строях шістдесят обухівців:  маленькі вихованців Дитячий навчальний заклад «Світлячок», волонтери Громадської організації «Материнське серце», творча група дизайнерського одягу Тамари Федюк, весільний салон «Валентина» та інші аматори. Наймолодшому учаснику показу сповнився тільки-но рік, а найстаршій - за сімдесят. Такого яскравого і душевного заходу Обухів ще не бачив.

Все більш популярними стають краєзнавчі лекції, які відбуваються щоп’ятниці в офісі Громадської Організації  «Народної Ради Обухів». Вони збирають широке коло небайдужих людей, які пізнають історію свого краю, навчаються народним ремеслам, набираються позитивної енергії від спілкування між собою.

Такі ж позитивні емоції викликають і спільні автобусні екскурсії Україною, які широко практикувалися громадською організацією минулого року.

Ще наша організація не стоїть осторонь від соціальних проблем міста, зокрема допомоги воїнам АТО, мобілізованим та їх родинам, конкретним громадянам, які потрапили у ту чи іншу скрутну життєву ситуацію.

Про усі наші заходи і проекти докладно пишеться у газеті «Народна Рада Обухова», яка виходить масовим тиражем і потрапляє у кожну обухівську домівку. Вона стала не тільки носієм місцевої інформації, а й об’єктивним дослідником нашої минувшини, яка все більше цікавить наших людей.

Підсумки роботи нашої організації дають нам підстави бути упевненими, що ми рухаємося у правильному напрямку, що  наша робота потрібна і її слід не тільки продовжувати, а й розширювати. Запрошуємо до співпраці усіх, кому небайдужий стан справ у нашому місті.

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм