28 березня 2018

Лист від учасниці конкурсу "Побачити світ очима дитини"

Вже вдруге я приймаю участь у конкурсі «Побачити світ очима дитини». Це справді цікавий досвід. З самого початку хочеться подякувати громадській організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» за можливість проявити себе у різних творчих напрямках. Кожна зустріч з організаторами – схожа на свято. Всі мають гарний настрій, сповнені емоцій та щирості.

 І ось ця мить… Журі оголошує результати. Оплески, посмішки та веселий сміх. Батьки радіють першим перемогам їхніх дітей.

Конкурс складається з двох етапів. Перша частина починається восени. Юні літератори пишуть свої роботи на вільну тему. Після оголошення результатів у дію вступає другий етап – художній. Молоді любителі пензля ілюструють твори, які журі визнало найкращими. Урочисте нагородження переможців відбувається весною.

Як і в минулому році у конкурсі приймали участь багато талановитих школярів. Підсумки цьогорічного літературного етапу оцінювало шановне журі в складі якого були: член Національної спілки письменників України, письменниця та громадська діячка Наталія Любиченко – як голова журі,  вчителька української мови та літератури НВК №5 Оксана Гордієнко, директор ПрАТ «Обухівське АТП 13238» Валерій Кравцов, член Правління «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»  Ірина Ткаченко, старший науковий працівник та громадська діячка Олена Артюшенко, поетеса та член національної спілки письменників України Тетяна Лемешко та екскурсовод-історик, член Ліги екскурсоводів міста Києва Ставнійчук Тамара.

Всі учасники конкурсу написали чудові твори, які з захопленням хочеться читати знову і знову! Особливо мені сподобались роботи  Вероніки Лисенко «Обухівський вальс», Владислава Левченко «Вечірня музика природи»,  Анни Хіміч «Доброго ранку, Україно» та Ольги Левченко «Мить не повернути».  Усі твори сповнені особистими почуттями дітей. Їх переживання, думки, ідеї та мрії. Читаючи їх, ви ніби поринаєте разом з ними у мандрівку їхньою душею.

І ось нещодавно було підбито підсумки художнього етапу конкурсу. Головою журі була відома художниця та гарний педагог Лариса Рябченко, а серед членів журі були громадська діячка та художниця Олена Діасамідзе, директор ПрАТ «Обухівське АТП 13238» Валерій Кравцов, член Правління та керівник апарату Громадської організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА» Ірина Ткаченко, громадська діячка та науковий працівник  Олена Артюшенко, керівник художньої студії «Охра» Сергій Кіяченко та художниця і майстриня з розпису по тканині Тетяна Апостол. Переможцям та відзначеним було вручено грамоти, подяки та подарунки у вигляді книги нашого земляка та всесвітньо відомого поета Андрія Малишка.

Найбільше мені запам’яталися ілюстрації  Кесарії Давітідзе, Кобзаренко Дар’ї, Лакизи Олексія, Чубової Альони, Ліщинської Марії та Бацури Євгенії.

В цьому році ми знайшли багато нових юних талантів, які будучи ще дітьми починають створювати свої перші маленькі шедеври. Дякуємо організаторам за велику та щиру підтримку молодих обдарувань нашого чудово міста. З нетерпінням чекаємо наступного року!

Кирик Олександра

 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм