11 липня 2018

ЩОБ МИ ТАК ЖИЛИ?

Кажуть, що кожен скульптор, коли створює копію людини чи тварини, намагається показати Богу, що гідно вчиться у Творця, але не зазіхає на його велич і першість. Та коли людина хоче відтворити рай на землі, не знаючи першоджерела, вона вже змагається зі Всевишнім. Саме тоді смертний хоче оголосити себе Богом.

10 липня обухівцям пощастило отримати насолоду для очей, відвідавши славнозвісне Межигір’я. Екскурсію землякам подарував відомий в місті меценат та підприємець Ігор Лавренюк. Дивовижна природа колишнього монастиря манила до себе кожного:

безліч сортів різноманітних дерев, кущів і квітів, риба, яка підпливає до містка, коли чути високі тони голосу, грайливі фонтани посеред озер… Тут дійсно краса, яка намагається вимкнути мозок.

Слова екскурсовода приголомшують і ніби будять: під тими доріжками, якими проходить відвідувач, обладнані тунелі для доставки їжі до будинку колишнього президента, на території знаходиться приміщення найкращої у Європі лабораторії, що досліджувала аналізи повітря, води та всього навколишнього середовища, тут була високоякісна лікарня, що стежила за здоров’ям мешканців Межигір’я.

Насолодившись красою природи, підходимо до будинку колишнього президента. І одразу чуємо зауваження гіда: «Золотого унітаза тут ніколи не було. Сантехніка дійсно покрита тонким шаром золота, але не більше…»

Страуси, павичі, цесарки дійсно є… І навколо дійсно неймовірна краса – оку любо глянути. Та от душі якось некомфортно: заради одноосібного володіння цією красою людина ладна була закласти цілу країну, віддати на поталу і знищення її мешканців. Людина створила із себе ідола, але, як відомо, ідоли падають…

Тамара Сулима

 

 

Сьогодні, гарної сонячної днини, ми побували на екскурсії в національному парку ,,Межигір’я,, – колишня резиденція президента Януковича. Чудове місце для відпочинку, красивий доглянутий парк. Дуже красива природа, вона підкорює вас. Газони в ідеальному стані, в озерах форель, золота рибка, цвіте водяна біла лілія. Всюди цвітуть красиві квіти. Шумлять водоспади та фонтани, співають птахи – місце райське, отримуєш естетичне задоволення. Все тут зроблено і продумано по-господарському для себе, а якби для людей, то вже процвітала б Україна. Дякуємо Вам, Ігоре, за проявлену турботу. День був незабутній, сповнений вражень.

Любов Кулінич

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм