29 липня 2018

ЛІТО – ПРЕКРАСНА ПОРА ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Насичена великими і різноманітними заходами діяльність Громадської Організації «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА». З кожним роком вона охоплює все більше учасників. Все більше зацікавленості в мешканців міста викликають результати цієї діяльності. Чи уповільнилися темпи роботи Громадської Організації у літню канікулярну пору, адже основна увага організації приділяється школярам? Про це розмова з Головою Правління Громадської Організації Ігорем Васильовичем Лавренюком.

  • Ми вже звикли до прискореного темпу в роботі, тому не збавляємо оборотів. Весна у нас пройшла під знаком завершення дитячого літературно-художнього Конкурсу «Побачити світ очима дитини», підбиття його підсумків і нагородження переможців. Стає традицією робити це після Великодня урочисто і велелюдно. Так само невід’ємною частиною цього свята стає проведення благодійного аукціону з продажу творів учасників і переможців художнього етапу конкурсу. Діти все більше проникаються бажанням поділитися своїм досягненням, своєю роботою з тими, хто на цей момент потребує негайної допомоги. Аукціон вчить усіх учасників – і меценатів, і юних художників, і їх батьків – не тільки бути самодостатніми, купатися у променях успіху і перемог, а й звертати увагу на тих, хто не може самостійно справитися зі своїми проблемами і потребує допомоги. Аукціон – це дуже важливий виховний момент для усіх нас. І ми й надалі будемо практикувати його проведення. Разом з підбиттям підсумків конкурсу ми зі сцени презентуємо і яскравий альбом дитячої творчості, де знаходять своє місце і розповіді про мистецькі події в місті чи окремих людей мистецтва за останній рік. Альбом яскравий і насичений літературно-мистецькою інформацією, має велике краєзнавче значення.
  • Впродовж літа, коли діти йдуть на канікули, чи затихає робота в Громадській Організації?
  • Робота не затихає. Літо – це прекрасна пора для подорожей, тому раз на місяць члени організації кудись мандрують. Відкрився сезон поїздкою до історичного Чернігова. Наші люди були в захопленні від цього зеленого і затишного міста, його древньої історії. Багато різних емоцій викликало у них відвідання Межигір’я, де проживав колишній український президент Віктор Янукович. Величезний парк із чарівними куточками приваблює туди багатьох відвідувачів. До кінця літа ми плануємо організувати ще три екскурсії. Найближча – до наших літописних міст-фортець Трипілля, Витачева, Ржищева, легендарної Дівич-гори. Це поруч з Обуховом, бо ми у першу чергу повинні знати історію краю, де живемо. Незважаючи на літню пору, тривають наші мистецькі проекти. Обухівські митці їдуть з пересувною виставкою обухівських рушників, їх презентаціями в інші міста і села, на фестивалі і конкурси. Нещодавно започаткований ще один проект – виставковий: в стаціонарному приміщенні будуть виставлятися художні твори місцевих та столичних митців. А там недалеко й до початку навчального року, коли буде відкрито літературний етап вже третього дитячого конкурсу. Так що відпочиваємо ми подорожуючи, щоб зі свіжими силами братися до роботи.

Записала Олена Артюшенко

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм