24 серпня 2018

НАМ ВИПАЛА ДОЛЯ РОЗБУДОВУВАТИ ЦИВІЛІЗОВАНУ ВИСОКОРОЗВИНЕНУ ДЕРЖАВУ

Нам випала доля здійснити мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, мати свою державу, яка б гарантувала нам вільний розвиток, безпеку і захищеність. Двадцять сім років тому перед нашою країною постало надзвичайне завдання: створити державний механізм, збройні сили, налагодити взаємовідносини з навколишнім світом, сформувати систему місцевого самоврядування. І головне – будувати незалежну суверенну Україну за принципом демократії, політичної та економічної свободи. Це унікальний історичний шанс, який ми не повинні втратити, а повинні реалізувати, побудувавши цивілізовану і високорозвинену державу.

Доля України – це доля всіх, хто живе під високим блакитним українським небом, працює на рідній землі, відповідально ставиться до всього, що відбувається. Як Дніпро формується з безлічі річечок і потічків, так Україна повинна будуватися мільйонами небайдужих сердець українців, які мають битися в унісон під життєстверджуючі слова і мелодію українського гімну.

День незалежності – це усвідомлення усіма українцями потреби єдності і згуртованості у відстоюванні своїх національних інтересів, захисті територіальної цілісності і духовних цінностей. Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.
Ц
е зроблять повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість.  Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила.
Незалежність – символ нашої нації. Ми зможемо подолати всі труднощі.
Адже українці – талановита і працелюбна нація. Бажаю всім нам успіхів на цьому відповідальному шляху.

 

Ігор Лавренюк, Голова Правління ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»

 

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм