12 вересня 2018

«ОБУХІВ – THE BEST»

Напевно у кожного з нас є улюблені місця та незабутні миті, пов'язані з рідним містом, які хочеться запам’ятати. А найкраще це зробити за допомогою фото.

Кожна Робота, надіслана на Конкурс, неповторна і обухівці мали нагоду їх оцінити.

За результатами глядацького голосування «ГРАН-ПРІ» виборов Павло Матога із Світлиною «Завжди поруч».

Авторитетне журі Конкурсу порадившись, одноголосно вирішило, що саме Ви, жителі міста і є головним журі. Тому і призові місця визначились за результатами глядацького голосування.

І місце – Андрій Поздняков «Гроза».

ІІ місце –Володимир Олександрович Федоров «Осінь».

ІІІ місце – Ольга Разкевич «Озеро Фейхоа».

Також журі вирішило відзначити «За любов до життя» Любов Павліченко.

Надійшли також світлини від наймолодших учасників, але замало. Під час канікул дітки відпочивали та набирались сил і, напевно, не мали часу для фотографування. Авторитетне журі Конкурсу вирішило не оцінювати роботи, а нагородити Учасників пам'ятними призами.

Дякуємо всім за участь – Ви найкращі! Щиро вітаємо переможців і зустрінемось на нагородженні, де і коли повідомимо кожного особисто за телефоном.

ГО «Народна Рада Обухова»

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм