30 грудня 2018

МАЙСТЕР-КЛАСИ ПОЛЮБИЛИСЯ ДІТЯМ, І ВОНИ ЧЕКАЮТЬ НА НИХ З НЕТЕРПІННЯМ

Новорічні свята характерні тим, що їх обов’язковим атрибутом є подарунок. Його вартість і значення зростають, коли він виготовлений не бездушною машиною десь в Китаї, а зроблений небайдужими руками близької людини. Немає ж ціни подарунку, зібраному дитячими руками. Це розуміють і батьки, і вчителі, і особливо самі діти.

Тому великої популярності серед обухівських дітей початкових класів набули майстер-класи, які останні три роки проводить Громадська Організація «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА». Щороку зростає кількість учасників цього поширеного виду дитячої творчості. Ось цілий грудень у затишному приміщенні організації школярики майстрували сніговичків, які вони з гордістю несли додому. Про організаційні моменти цієї масової акції, про спільне і відмінне між попередніми і цьогорічним майстер-класом розповідає керівник апарату ГО «НАРОДНА РАДА ОБУХОВА»  Ірина Ткаченко.

З кожним роком ми намагаємося удосконалювати всі складові дитячих майстер-класів. Найперше, ми розширюємо коло учасників, бо все більше дітей і їх батьків виявляють бажання долучити до цієї активної дитячої творчості. Ми починали майстер-класи з 600 учасників, а цього року наші майстер-класи відвідали близько 2200 дітей – це більше вісімдесяти класів! Крім міських шкіл і дитсадків, до нас потягнулися і сільські школи, наприклад, ми раніше проводили виїзний майстер-клас в Деремезні, а цього року до нас завітали школярі з Дерев’яни. І хоч таке заняття ми практикуємо лише для учнів початкової школи, до нас просяться і п’ятикласники, яким ми не можемо відмовити. Адже за ці роки діти виросли разом з нашими майстер-класами. І вони ще і ще хочуть брати у них участь. До речі, це вже восьмий такий масовий захід, і ми зустрічаємо з дітьми вже четвертий Новий рік. Сподіваюся, що у пам’яті дітей назавжди залишаться виготовлені ними на майстер-класах власноруч ялинки, букетики для мам, композиції з сухоцвітів, подарунки в глечику, кумедний ведмедик з рушничка... Тепер цю колекцію поповнить ще й сніговичок. Звісно, дитяча праця винагороджується солодощами, до яких вони небайдужі. Новинкою цього передноворіччя, у доповнення до майстер-класу, стала оригінальна інтерактивна вистава, яку запропонували члени нашої Громадської організації – тренери відомої в нашому місті танцювальної студії «Андеграунд» Ольга Макаренко та Андрій Черемісін. Вистава була, можна сказати, модерною, з сучасними героями з популярних мультиків. Діти залюбки брали участь у виставі: активно реагували на розвиток сюжету, рухалися, танцювали, веселилися. І нам, організаторам, це принесло велику радість. Якщо дітям сподобався наш новорічний подарунок, значить, наша праця немарна. Від імені нашої Громадської Організації вітаю усіх обухівців з Новим роком, бажаю нових здобутків і нових звершень.

Інтерв'ю взяла Олена Дрига

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм