31 січня 2019

ВИХОВАНЦІ ГЕЙБАТА КАСУМОВА НЕ ПІДВОДЯТЬ СВОГО ТРЕНЕРА

Урожайним на перемоги видався перший місяць нового року для вихованців спортивно-культурного комплексу профкому ПАТ «Київський КПК» відомого обухівського тренера Гейбата Касумова. Коли 19 січня – на Водохреща – усі намагалися взяти здоров’я у води, юні обухівські боксери Сергій Юхименко, Руслан Ковтун, Роман Рахманюк та Данило Соколовський демонстрували свою спортивну форму і відстоювали честь рідного міста на ринзі у Київському турнірі пам’яті тренера Анатолія Третьякова. Наполегливі тренування, безцінні настанови тренера, воля до перемоги дали блискучі результати – усі четверо здобули почесні перші місця.

А через тиждень на чемпіонат Київщини серед юніорів (2006-2007 років народження), що проходив  24-26 січня  в Ірпені, разом з тренером Гейбатом Касумовим поїхали вже шестеро вихованців обухівської секції. І на цей раз обухівці повернулися з нагородами: другі місця у своїх вагових категоріях зайняли Денис Біленький і Олександр Стратний, треті -  Вадим Сак, Влад Вірченко, Денис Титаренко та Григорій Макогон.

Як ділиться тренер Гейбат Касумов, участь юних боксерів у переважній більшості турнірів, на жаль, фінансово не підтримується ні владою, ні спонсорами. Ця проблема лягає в основному на тренера та батьків. Особливо таке навантаження не під силу, коли турніри проходять не близько або за межами України. І юні спортсмени, і тренер вкотре звертаються до небайдужих любителів спорту про фінансову підтримку їх участі у престижних турнірах. А що вже вони не осоромлять ні свою секцію, ні спонсорів – то це точно!

Цитата

«Поки ти один, ти нічого не можеш змінити. Коли громада об’єднується, вона перетворюється на силу, яку неможливо перемогти» –
Ігор Лавренюк.
 
 

Круиз на катамаране в Таиланде Онлайн бронирование отелей по всему миру Отдых на Лазурном берегу Туры в Париж Экскурсии по Парижу Онлайн бронирование отелей по всему миру Горнолыжные туры в Альпы Продаж живина, сальцій, комбікорм